| ForbiddenLove a întrebat:

Voua va plac mai mult blondele sau brunetele? Eu sunt blonda natural dar oricum nu prea dau importanta bancurilor cu blonde si chestii din astea...Sincer nu stiu de ce blondele sunt numite proaste si brunetele destepte pentru ca majoritatea blondelor au fost brunete.Foarte rar sunt fete cu parul blond natural.In orice caz imi place culoarea parului meu :-D

14 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Cand eram in generala ne-a zis profa de anatomie ca blondele sunt proaste, roscatele parasute iar brunetele sunt bune la pat, acum nu stiu care e adevarul dar mie imi plac brunetele.

| NinaY a răspuns:

Eu sunt bruneta, dar nu sunt genul care sa creada ca culoarea parului schimba ceva! Nu stiu de unde a pornit toata aceasta prostie, dar chiar respect unele blonde caci sunt foarte inteligente.De multe ori ma gandesc ca poate, in ciuda faptului ca se spun lucrurile care se spun despre blonde, Blondele sunt mai destepte ca bruntele; Poate chiar cele mai destepte!

| Tabii. a răspuns:

Nu conteza culoarea paruluihappy. Cel mai mult conteaza personalitatea, dar bineinteles ca si fiziculhappy.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Si eu sunt blonda natural si chiar nu ma intereseaza parerea celorlalti

| SweetyNuta a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului ca sa-ti dai seama daca este proasta(sorry) sau desteapta.Iti dai seama dupa cum vorbeste. Dupa cum gindeste.Si nu lua in seama ceea ce spun cei lalti despre blonde...Fii mindra ca esti blonda naturala.

| luvme a răspuns:

Nu conteaza ce qloare ai in cap.conteaza cum estiwinking Mie mi-ar fi plaqt sa fiu blondabatting eyelashes, sincerbig grin.

| rbk a răspuns:

E o prostie faza cu blondele sunt proaste.Si eu am culoarea parului blond .natural.si nu ma intereseaza ce cred altii despre blonde, brunete etc.Si ai dreptate ca blondele vopsite ...au fost.brunetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o culoare ffffffffffffffffff frumoasa la par dar nu se compara cu roscatele natural. Si nu esti proasta. Eu am o prietena blond natural care e foarte inteligenta si ia numai 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o culoare ffffffffffffffffff frumoasa la par dar nu se compara cu roscatele natural. Si nu esti proasta . Eu am o prietena blond natural care e foarte inteligenta si ia numai 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul blond natural si am vazut tot felul de fete si mai proaste si mai destepte blonde, roscate, brunete., iar eu chiar ma mandresc cu parul meu, indiferent de insulte. Si daca am fi atat de proaste, de ce s-ar mai vopsi brunetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt blonda si cand aud ca blondele sunt proaste imi vine sa ma vopsesc in alta culoare.

| enzoavris a răspuns:

Prefer blondele naturale, mi se par mult mai feminine.

| angelofyou a răspuns:

Eu sunt bruneta si faci ffff bine ca nu asculti bancurile cu blondele sunt niste prostiii, iar daca esti bonda bv tie este o culoare de par fffffffffffff frumoasa.

| ioana2010 a răspuns:

Nu conteaza daca esti blonda sau bruneta! sau cel putin pentru mine nu conteaza.Nu conteaza ce culoare ai in cap conteaza ce ai in cap(mintea) dupa mine mintea conteaza nu are nici o legatura cu culoarea parului e o prostie cu bancurile ale! nu au mai stiut ce sa zica in bancuri!