| lucib a întrebat:

Hey guys, cat stati in medie la pc?

12 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Intr-o singura zi, imi petrec timpul in fata calculatorului in medie de 3-4 ore per zi.

| Ana a răspuns:

Vreo 2-3 ore/zi. big grin

| User a răspuns:

3, 5 ore.

| Marii a răspuns:

Vreo 3-4 ore, in week`end`uri stau putin mai mult.happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi de la 3 cand vin de la scoala si pana seara la 9, deci 6 orebig grin

| alexutza_1725 a răspuns:

De cand vin de la scoala...pana pe la 2-3

| Alex_7297 a răspuns:

Nu prea am timp, şi dacă am prefe să-l petrec cu prietenii p-afară. În timpul şcolii stau 2 h, în vacanţă 4 h.

| Pisiii :x a răspuns:

Pai thinking mai exact stau cat am chef laughing
eventual cand am chef laughing

| woody_9489 a răspuns:

In jur de 2 ore si jumatate happy mai mult nu, pentru ca nu vreau sa am o vedere subreda mai tarziu xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In weekend stau de cand vin de la scoala pana la 11laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 4-5 ore daca am scoala in acea zi.

| lucib explică:

Voi stati destul de mult in comparatie cu mine, ca de cand a inceput semestrul 2 stau maxim 2 ore...tongue