| UninspiredName a întrebat:

Hey guys! Voi cati ani aveti si pana la cat puteti sa stati afara?

9 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Am 14 ani si vin acasa la cat vreau eu numai sa nu fie prea tarziu (gen 2:00, 3:00)

| iJustWannaDance a răspuns:

Bunaaa happy

ooo, pai aici e delicata treaba...am aproape 15 ani si am voie pana la 23:00.
mai apoi, sunt si cazuri exceptionale cand ajung acasa intre orele 00:00-01:30 (cand merg la discoohee hee

P.S. sunt fataaaa.

| OrangeJuice a răspuns:

14.Nu mult.Pana pe la 8-9.

| Catherine a răspuns:

15ani --->pana pe la 00:00 happy cam asa daca vin mai tz imi face putina morala rolling eyeshappy

| Deyux_5665 a răspuns:

Am 16 ani si ajung aksa intre 22:00 Si 00:00...doar sunt fata lu' tataworried

| ana_9938 a răspuns:

Buna! am 14 ai jumate si stau pana la ora 22:00.

| luvisluvbby a răspuns:

Eu am 13 ani si vin acasa cam pe la 22:00, 23:00 depinde vin si mai dev daca ma plictisesc u cati ani ai si pana la cat te lasa afara?kiss

| dannys32 a răspuns:

Eu am 17 si sunt in aceeias situatie ca si peterHHH pot veni la ori ce ora vrea mai ales ca eu stau la casa si camera mea este separate de restul casei si pot intra si iesi cand vreau laughing)

| peterHHH a răspuns:

Buna am 15 ani si deocamdata nu mi-a pus nimeni o ora, deci am venit si la 22:00 acasa dar si la 02:00 si nu am avut nicio problema.