| Ðξєu a întrebat:

Peste 3 zile plec in tabara la munte si ma intrebam cum este cand nu cunosti pe nimeni? Cum sa fac sa ma imprietenesc cu ei si ce jocuri stiti pentru in tabara sau in autocar? Si ultima intrebare ce ar trebui sa imi iau la mine avand in vedere ca stam o sap? MS anticipat!;]

1 răspuns:
| vlade2011 a răspuns:

Si eu am fost in tabara 1 saptamana si m-am imprietenit iti spun eu va cunoasteti daca vrei si jocuri ceva cu cartile septica sau ceva funda daca te-am ajutatbig grin