| Vasilina a întrebat:

Hey.wave
aveti ceva idei, sugestii despre cum sa impodobim clasa la sfarsitul clasei a 8a?big grin cand mergem cu serenada, sa fie cat mai simplu dar si frumoslove struckbig grintongue

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Eu cand am terminat a 8-a...am avut o cls superlove struck
Vreau sa zic ca am avut multe aranjamente florale, prin toata clasa pe jos am pus petale de trandafir iar pe fiecare bank cate o inimioara din penale iar in mislocu` inimiorii am pus cate o foaie gen papirus si scria cate un msj pentru fiecare elev. am avut un ornament tt cu flori pe catedra pentru diriginta, si pe la tabla happy a fost super love struck

funda?

| Wtf12 a răspuns (pentru lallalle):

Florii
Baloane
Un desen cu un dick

2 răspunsuri:
| Wtf12 a răspuns:

Baloane
Florii
Un dick desenat pe tabla