| bilka a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Sunt in clasa aVII-a, iar anul asta trebuie sa impodobim clasa celor de aVIII-a care vor termina gimnaziul. Insa trebuie sa venim cu idei. Fiind sefa clasei si diriginta fiind plecata trebuie sa ma ocup eu de asta. Am incercat sa ne consultam si cu parintii. Clasa lor trebuie impodobita cu flori in general. Ne-am gandit sa lipim florile pe un perete si sa facem un model. Pe urma casa aiba in aspect mai placut sa cumparam niste perdele de culoarea florilor. Ar trebui sa le impodobim fiecaruia banca si sa le lasam si un bilet. Va rog daca ati putea veni cu niste sugestii cat mai repede. Multumesc mult!

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ati putea scrie pe tabla ceva dragut, niste actipilduri mair cu tweety ( :X ) si pe usa un mesaj happy.