| summertime a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat de la mine de la scoala. Avem destul de multe lucruri in comun si acum vorbim pe mess. De cand s-a terminat scoala am vorbit de vreo 3 ori pe mess(eu l-am salutat prima mereu) si chiar mi s-a parut foarte de treaba si sociabil, avand in vedere ca niste colege de la el din clasa mi-au spus ca vorbeste cu fetele, dar e indiferent si retras de obicei si ca mai bine as lasa-o balta, dar cum am mai zis, mi s-a parut de treaba, sociabil si sincer. Pe mess imi tot spune ceea ce ii place si ca se plictiseste in casa si ma gandeam sa il intreb daca nu vrea sa iasa prin oras. Aproape nimeni nu stie ca mie imi place de el, ceea ce cred ca este destul de bine. Acum as vrea sa imi dau seama daca el ar putea simti ceva pentru mine, mai ales ca, de cand vorbim pe mess, la status isi pune melodii care au ca tema iubirea, gen Guns'n'Roses - Patience. Cam ce credeti despre tot ce v-am spus? Este posibil sa simta ceva pentru mine?

2 răspunsuri:
| AnonimC a răspuns:

Cere-i sa iesiti in oras si iti vei da seama daca simte sau nu ceva pentru tine! Succes:*

| Catastrofa a răspuns:

Cred ca da.big grin