| AnDutZzA020 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat vorbim mai mult pe mess.Pe mess mi-a zis ca vrea sa fie cu mine dar afara sa comportat ca si cum nimic nu sa intamplat.Nu ma imbratisat... ma salutat ca si cum am fi fost amici.Un sfat?

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

E posibil ca baiatul de care povestesti sa fie mai timid si sa nu-si poata exprima sentimentele cand este fata in fata cu tine.
Atunci cand suntem pe mess, dispare orice urma de inhibite, dispare orice urma de timiditate.
Fi tu mai indrazneata, da-i de inteles ca il placi, dar nu-i spune direct, doar da-i de inteles.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu tot ce zboara, se mananca!

| hermione a răspuns:

Da.cunosc bine genul asta de baieti. te place oarecum dar nu vrea sa stie ceilalti chestia asta...adica ii e rusine cu tine...scuze ca ti o zic asa direct sar si eu am trecut asta. ai mare grija. intreaba l daca te place si vrea sa fi ti impreuna sau doar se joaca cu sentimentelle tale. succes!

| irrumator30 a răspuns:

E timid. Vorbeste cu el si intreaba-l daca mai e sigur ca vrea sa fie cu tine. Daca da, spune-i sa se comporte ca atare, ca altfel te pune in dilema, nu stii ce sa mai crezi. Multa bafta!

| dani701 a răspuns:

Buna Andutzaa! Din ce ai scris tu aici cred ca baiatul asta ii timid credhappy
Deci.Pe mess poti sa zici orice unei fete ca ai tupeu la maxim dar fata in fata ii varza. Asa eram si eu prin clasa a 7-a. Mess si prietene virtuale...Eram master pe mess dar fata in fata eram tot lesinatlaughing
Apai te descurci tu, si nu mai cauta si tu de astia care inca o ard doar pe messlaughing Sper ca ti-am fost de ajutorhappy
Ps. Nici cu sms-urile nu's de acordhappy