| anonim_4396 a întrebat:

HEY, imi place de un baiat (http://www.facebook.com/profile.php?id=100001637353261) e la mine la scoala si se uita insistent la mine, o data chiar am clipit sa vad daca nu cumva visez, dar nu se uita in continuu! Si vreau sa intru in vorba cu el, cuuuum? Va rog, e chiar dragut, si nu injura ca altii...

Răspuns Câştigător
| mada1414 a răspuns:

Daca totusi ai facebook-ul lui dc nu vb cu e acolo, de acolo poti sa iei si id-ul daca si l-a pus sau sa vb cu el si la scoala de ce nu? sper ca te-am ajutat... FUNDA?

2 răspunsuri:
| VIRUSrooz a răspuns:

Pai incearca daca nu nu ai de unde sa stii daca te place sau nu si daca ramai in ceata ce rezolvi daca incerci nu se stiewinking
nu stiu afla ce ii place si incearca sa il intrebi despre asta

| kissmel0ve a răspuns:

Bv dai facebook-ul cuiva pe un site + ca facebook-ul e privat