| JustMeIulia a întrebat:

Hey! Imi puteti da cateva sfaturi cum sa scap de raceala? Nu o mai suport!
Funda :X

Răspuns Câştigător
| Oana65 a răspuns:

Buna! Trebuie sa bei ceai.
Sau sa iei Coldrex, crede-ma este cel mai bun! Ier seara, inainte de culcare fa-ti un dus fierbinte si imediat dupa, pune-te in pat. Iar atunci cand iesi afara sa numai respiri pe gura, ca de aceea recesti. Funda?

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ia-ti medicamentele stai in pat si bea multe lichide si ferestete de frig.Pa, pa

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Trebuie sa iei pastile(paracetamol sinus) si masaj cu carmol, si sa bei ceai. Functioneaza!

| facepalmlol a răspuns:

Mergi la doctor.Nu poti face hocus-pocus-preparatus si gata!

| Justme1000 a răspuns:

Vitamina C cat mai multa, chiar o pastila la 2-3 orehappy Iti intareste sistemul imunitar si iti trece repede.La mine mereu functionezabig grin

| Anky12 a răspuns:

Incearca tratamente naturiste...