| bellatix a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva sfaturi anti cosuri? Am unul mare pe frunte si as vrea sa scap de el.Ms mult.

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Argila amestecata cu aspirina si apa, aplici pe piele, astepti sa se usuce.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

10 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

laughing))))))) Sfaturi anti cosuri pentru un cos? laughing)) Stai chill, va trece singurel, sa nu dai cu pasta de dinti sau sa folosesti tratamente babesti, lasa-l, nu umbla la el, si toate bune happy

| i.love.me a răspuns:

Depinde cat ai de multe. Daca ai cosuri putine, poti folosi lotiunea antiacneica de la Elmiplant(care mai buna pentru prevenire, decat pentru tratare si pe care o aplici pe fata de 3 ori pe zi, dupa ce te speli bine). Daca ai mai multe, foloseste Zineryt, care da rezultate indiferent de tipul de ten, pe care il poti aplica pe fata doar seara si a doua zi dimineata te speli pe fata(eu asa am facut, la ten gras si mi-au trecutwinking.

| Mony_4137 a răspuns:

Plicuri de argila.
E sanatos si ieftin. Nu doar ca scpai de cosuri, ci iti lasa si piela fina.
Plicurile le gasesti in orice farmaciehappy

| deeutzabr a răspuns:

In primul rand ca sa nu iti mai apara nu ti le mai starce e cel mai bine, asta spun si doctorii dermatologi.Seara inainte de culcare spala-te pe ochii cu o masca speciala pentru cosuri. Dupa aceea daca ai multe cosuri piseaza 3pastile aspirine daca nu ai multe piseaza doar una, dar apasa bine pe ele ca sa iasa un praf si ti le aplici pe fiecare cosulet in parte si faci asa timp de 2saptamani, daca nu iti trece du-te la un dermatolog poate este de la organism, de la hormoni etc. Sper sa-ti fie de folos

| 61n4 a răspuns:

Rabdare si lamaie daca tii neaparat

| MihaLoveYou a răspuns:

Ia de la farmacie Zynerit, e foarte bun si in cateva saptamani...gata cosul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti reviken, in 3 zile scapi de elwinking
Dar pui (putin) doar pe cos nu pe toata fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pilule pe baza de brusture... le gasesti de la o farmacie naturista. iti curata sangele. si iti face tenul mult mai placut

| DoarNoemi a răspuns:

Miha pai daca in cateva saptamani e gata cosul mai are rost sa iei produsul ala?laughingca fara niciun produs dispare singur dupa cateva zilelaughingrolling on the floorlol sau te refereai ca nu mai apar cosuri sau cum?thinkingbig grinapropo nu strange cosulhappy

| alice_3938 a răspuns:

Buna, cel mai bun remediu la mine au fost si sunt anticonceptionalele, care bineinteles au fost prescrise de medicul ginecolog. pupici