| Bєshka a întrebat:

Hey! Imi puteti da niste porecle de fete si de baieti ca sa le dau colegilor si imi trebuie si mie unubig grin! Dau funda la cele mai tari! Restu vot!

Răspuns Câştigător
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Porecle:jumbo,vagabondu,cur gras,rasputiaa,don slabanog,partan,gogoasa,branza, topi, nunnu, cucuvea, crenvusti, Teddy, Kinder, Kissy, Sisi, Anny, Pink, Angie, Elly, Sophie (Sofi), Cherry, Darky, Mimi, Lolly, Kimy, Cindy, Berny, Selly, Wanda, Lizzy, Gregy, Blitzy, Pinky, Sissy, Larry, Araminta, Ricky, Lalla, Lally, Blacky, Ciufy, Keddy... Cam atatea mi-au venit in minte. Sper sa iti placa! Pupici:*laxy
imaginary gurl:X
yuki
kaway
animezup
stinky
mo
Dumbo
chelu
moflea
manuta
caldare
solidu'
pittbulitza etc
Chupa chups(ciupa ciups)
Picachu
OZN
omuletu` verde
barny
cocolino
Chucky
Pleosnita
Mikidutza
bimbo
Kitty
Daffy
Bugs (Bunny)
morty
mentosana
Pisylove struck
ScumpliCiu` meu love struck
NebuniCiu` meu!
Motanelu` meu! love struck
PuiShor miklove struck
MatSho`love struck
Nazdravana!
n-am stiutce sa scriu...

1 răspuns:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Mersi prethenasbig grin