| barbie251 a întrebat:

Imi puteti spune cam care sunt lucrurile de baza care trebuie stiute la terminarea clasei a 9a?

2 răspunsuri:
| schmoll a răspuns:

Totul depinde de profilul liceului,in plus nu te astepta la minuni in domeniul stiintei,un sfat, invata sa inveti singura, si selecteaza din miile de informatile inutile, doar cele strict utile si cele care te ajuta in viitoarea ta cariera, multa baftahappyceau ceau

| Pam14 a răspuns:

Pai in primul rand conteaza si la ce profil esti. Dupa poti fii lamurita.