| byencutza_5284 a întrebat:

Hey.imi puteti spune de ce hangeng din super junior a plecat in China ca sa faca cariera solo? va rog frumos funsitza

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Din cate am auzit a avut o mare problema cu antifanii avea foarte multi are multe itnamplari urate cu antifanii lui cum ar fi:in mijlocul unei intalniri cu fanii pe scena s-a urcat un antifan care a inceput sa ii strige lui Hangeng faptul ca ar trebui sa plece in China si sa se sinucida; la aceeasi petrecere se pare ca mai era un antifan ce avea de gand sa ii de-a lui Hangeng o sticla cu acid sulfuric sa bea sau Hangeng a primit o prajitura cu otrava in loc de pudra pe deasupra, a primit o sticla cu apa in care se afla acid sulfuric dizolvat, a primit "un cadou" in care se aflau un cutit, pungi mici cu sange si o poza cu el, tot despre el s-au scris multe fanfictions in care este discreditat.Asa ca presupun ca ii este mai bine in tara sa natala decat in Korea.

1 răspuns:
| DashaRiaELF a răspuns:

Nu de-asta a plecat Hangeng in China, MaeRi. El a plecat pentru ca compania SM il tratau rau. de exemplu, odata trebuia sa mearga la o ceremonie si el cu Siwon erau bolnavi si s-au dus la spital. Doctorii i-au pus ceva si managerul spunea "mai repede, nu mai avem timp! dati mai repede aia!" si chiar a dat chestia la maxim, si asta poate cauza moarte... saracul Hangeng!