| oniQqQ a întrebat:

Hey! imi spuneti ce ati alege dintre role si bicicleta? funda maximaa!:X:X:

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeee a răspuns:

Pai daca stii sa te dai pe role atunci ia-ti role findca ele fac picioarele(gambele)si partea de susa picioarelor(pulpele) foarte frumoase. daca iti iei bicicleta si mergi pe ea vreo 15 min zilnic si ele iti fac gambele frumoase dar si abdomenul!

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bicicleta.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @onny09! Eu aș opta pentru role.
O zi cu zâmbet să ai!

| inger02 a răspuns:

Ia-ti bicicleta e mai faina poti sa te plimbi cu ia pe unde vrei

| FFAP a răspuns:

Hey...eu de la 4 ani am role. Adica, mi s-a furat bicicleta si n-am mai vrut alta (desi am mai avut, n-am folosit-o). Totusi, ambele sunt practice.
1. rolele sunt fiabile, ieftine, ajungi usor la locul dorit, sunt un mod bun de relaxare in oricare parte a zilei. Sunt ieftine, piesele de schimb, de asemenea. Totusi, eu timp de 9 ani nu am schimbat nimic la ele si inca merg.
2. bicicleta e mai greu de transportat, mai scumpa si piesele de schimb de asemenea, trebuie revizuita in fiecare an, dar ea iti permine sa mergi pe dealuri, munti, noroaie, etc.
So... good luck!

| TraficantaaDePessos a răspuns:

Ro0lelove struck
Mie mi se par mai po0trivite pentru. o fatabig grin
Da` asta e parerea mea!
Numa` bine!love struck
Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| Andre3aCrystina a răspuns:

Role :X

| Rooxyy a răspuns:

Rolewinking

| MRcristi24 a răspuns:

Uite eu as alege role

| ralu27 a răspuns:

Eu as alege bicicleta pentru ca te poti da cu ea indiferent de anotimp :d... funda?:-s