| Fineness a întrebat:

Dintre role si bicicleta, voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| iubbirica a răspuns:

Bunaaa :* eu am roleee si ti.as sugera rolele. Am citit un raspuns mai jos in care scrie ca nu prea ai unde sa te dai cu rolele. Ba din potriva sunt destule locuri tongue! love struck Si de la role slbesti foarte mult si iti face si fesele frumoaseee.

16 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Role,imi e cam frica sa umblu cu bicicleta prin oras, la cum merg astia cu masinileoh go on

| MasterOfDisaster a răspuns:

Bicicleta,
pentru ca poti merge usor cu ea si pe drum mai rau, sau cu pietre.

| Lell a răspuns:

Bicicleta :]

| AndreiZz a răspuns:

Bicicleta.big grin cu toate ca, cu rolele obtii un accesoriu frumos dar thinking nah.

| crazycolor a răspuns:

Bicicleta,eu cred ca este mai sigura decat rolelehappy

| Laura a răspuns:

Bicicleta, o iubesc.

| Cåpåċεl a răspuns:

P0i eu sunt fata si as alege role.happy

| Izzaabellaa a răspuns:

Roleeeeeeee

| Robert5678 a răspuns:

Bicicleta,In Romania rar gasesti unde sa mergi cu rolele...

| Дηdu a răspuns:

Role!

| Al3xysS a răspuns:

Bicicleta deoarece, daca vrei sa slabesti, ea te ajuta mai mult decat rolele[parerea mea]winking

| alexandruta a răspuns:

Depinde de tine daca vrei sa te relaxezi putin ia rolele daca vrei sa faci sport ia bicicleta

| blahblahblah_4207 a răspuns:

Ambeletongue

| stefy_6374 a răspuns:

Amandoua laughing

Doar ca la role trebuie sa ai un spatiu cat de cat amenajat ca sa nu cazi in capwinking

| Vdimka a răspuns:

Biciclete