| SairiaBlock a întrebat:

Hey! Imi spuneti si mie niste filme gen: A walk to remember? [mentionez ca am vazut si If Only si Sweet November], dar cel mai mult m-a impresionat A walk to remember.
Deci, stiti vreun film care sa semene cu cele de mai sus fff mult? happy Sau macar asemanatoare.
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si eu vzut filmul A Walk To Remember, extraordinarlove struck, trist finalulsad!
Dar mai uite :
THE NOTEBOOK(o sa plangi, eu am plans, ca si la A Walk To Rememberlove struck)
The Last Song(e dragut)
LOL...
Remember me
If only
Letters to Julliet
One day
*-*