| AnYm3 a întrebat:

Deci imi place de un baiat super dragut din clasa dar problema e ca nu stiu daca el ma place...adica se uita la mine si face glume in preajma mea dar nu sunt sigura de sentimentele lui si as vrea sa aflu daca ma place si nu stiu cum.Nu vrea sa pun o prietena sa il intrebe sau asa ceva pentru ca data trecuta cand am facut asta a spus nu(nu acelasi baiat)...Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MyRi a răspuns:

Daca e un baiat simplu mergi si spune-i ce simti daca e genul de baiat ce se crede super Cool si asa mai departe mai bine nu spune nimic fiind ca daca va fi sa fie va veni el la u daca nu inseamna ca nu simte acelasi lucru

1 răspuns:
| mat31new a răspuns:

Varianta cu aflatul ce crede el nu este favorabila din cauza ca tu vrei un raspuns pozitiv iar daca vei primi unul negativ va fi foarte greu sa il accepti. mai bine il seduci si te pui cu el decat sa afli ce simte el acum.