| RisaSalvatore a întrebat:

Hey, in primul rand vreau sa imi cer scuze de categorie :} dar am nevoie de ajuutor!

Deci, am modem rds, pana alaltaieri totul mergea destul de bine cu netu`, acum nu mai se incarca nici macar o poza de pe google, doar ff. greu! :} e ca si cum am doar o linie semnal, e pur si simplu` VARZA!

Prima data am crezut ca e de la virusi, mi l-am scanat PC`ul cu Avast antivirus, si merge LA FEL DE PROST!

Dar totusi cred ca e de la virushi am mai observat ca jos acolo langa ora nu mai am mana aia alba { ceva cu keyboard } oare sa fie si din vina asta?

Plss` orice parere despre problema. asta ajuta

- Multumesc :*, dau fundita si voturii

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculatorul tau sigur este virusat, cred ca ar fi vorba despre Drosophilla Megalogaster care apare din cauza vrajilor, te sfatuiesc sa apelezi la niste vrajitoare sa iti desfaca descantelece facute asupra modemului tau, in plus de asta, detaliile ce le-ai dat tu nu sunt destule pentru a ti se putea oferi un raspuns adecvat si folositor, precum intrebarea asa si raspuns happy