| RisaSalvatore a întrebat:

Hey, in primul rand vreau sa imi cer scuze de categorie :} dar am nevoie de ajuutor!

Deci, am modem rds, pana alaltaieri totul mergea destul de bine cu netu`, acum nu mai se incarca nici macar o poza de pe google, doar ff. greu! :} e ca si cum am doar o linie semnal, e pur si simplu` VARZA!

Prima data am crezut ca e de la virusi, mi l-am scanat PC`ul cu Avast antivirus, si merge LA FEL DE PROST!
Dar totusi cred ca e de la virushi big grin am mai observat ca jos acolo langa ora nu mai am mana aia alba { ceva cu keyboard } oare sa fie si din vina asta?

Plss` orice parere despre problema. asta ajuta big grin

- Multumesc :*, dau fundita si voturii`happy

1 răspuns:
| MaDaTeNColo a răspuns:

Eu zic să te duci la o reprezentanță, că altfel dacă rezolvi problema „după ureche", ai șanse mai mult să-l strici.Un profesionist se pricepe să depisteze probleme și să le rezolve. Sper să-ți fiu de folos! Pupici!