| Laura B. a întrebat:

Hey! Intrebarea aceasta este adresata in special baietilor, dar ma pot ajuta si fetele.
De ce majoritatea baietilor se gasesc doar la sex?
Adica, am fost si eu pe cale sa am un prieten, am fost la un chef impreuna, ne-am sarutat, el si-a bagat mana la mine pe sub bluza si tot felul. Nu are rost sa explic, iar in urmatoarea zi mi-a trimis mesaj ca el nu vrea sa-si bata joc de mine si vrea sa uitam seara aceea, dar crede ca eu mi-am dat seama cam ce vrea el de la o fata si eu sunt prea mica ca sa-i ofer asa ceva (eu am 15, el 19). Totusi, nu e prima data cand un baiat vrea asa ceva de la mine si eu nu vreau. Totusi, ce se intampla cu voi boys?:O Doar la asta visati intr-o relatie? Ce aveti voi in cap?hee hee
Dau fundita la cel mai "tare" raspuns!
Mersi mult! love struck

Răspuns Câştigător
| USERname_1596 a răspuns:

O sa incep su un sfat:sa nu o faci pana cand nu vei gasi tipu` pe care ti`l doresti pentru a incepe viata sexuala.
Barbatii, asa cum spune si "expertu`de mai jos" au 2 capete si nici un creer nu functioneaza in toata regula.Hemoroizii sexuali se dezvolta si chiar daca nu vor se gandesc toti la acelasi lucru, doar ca unii nu sunt atat de "badarani" si astfel asteapta momentul prielnic.
Interesant este ca la fete hormonii sexuali incep de la 10-12 ani sa se dezvolte, dar ele nu sunt atat de "dependente"(adica nici nu exista atati barbati bine facuti, pe cand fete frumoase sunt aproape toate), deci logic sa se gandeasca in prim`plan la asta.
Ai tot viitoru` in fata si sa nu te grabesti, se va intampla fara sa-ti dai seama atunci cand v-a sosi timpul.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In primul rand: noi avem doua capuri si trebuie sa gasim un echilibru.
Apoi, in termeni populari se numeste "umblat dupa chi#da", si da de multe ori doar asta vrem.
AI sa mai cresti si ai sa mai vrei si tu... Ai sa vezi altfel lucrurile.
Deocamdata doar ai grija cu cine umbli, sa nu regreti nimic mai apoi.

| covexrobu a răspuns:

Pai nu prea avem in cap. laughing rolling on the floor. Pai cat esti tanar te lucreaza hormonii foarte tare. Daca esti atenta poti vedea prin aer cum zburda hormonii deasupra capului unui baiat. big grin. Cum sa nu vrea oricine sa faca sex cu tine cand tu la o petrecere te misti foarte provocatoare? Normal ca omul "innebuneste" si vrea sa faca sex cu tine. Ce faceti voi la o petrecere se poate compara ca si atunci cand ti o bucata mare de carne si o fluturi in fata unui caine flamand. happy.

Răspuns utilizator avertizat
| buldog a răspuns:

Ma e foarte foarte simplu! Un baiat se gandeste numai la sex cand o fata ii permite asta...
Pricepusi? Sper ca da...
Baftahee hee!