| Lolly184 a întrebat:

de cateva zile am inceput sa ma vad cu un baiat. totul a mers bine la inceput, dupa prima intalnire m-a imbratisat, iar in aceeasi seara m-a intrebat daca il plac, si i-am spus ca da, iar el a spus si el ma place. Totul bine si frumos, pana la a 3'a intalnire cand m-a sarutat. Stiind ca e prima data pentru mine, a zis ca e ok. Intre noi sunt 4 ani diferenta, eu am 15 ani iar el 19. dar daca il deranja diferenta probabil nu-si pierdea timpul cu mine. Dupa ziua aceea, mi-a spus ca daca e ne vedem in urmatoarea zi. dar nu a mai dat nici un semn, de 3 zile. Am numarul de telefon dar nu vreau sa-l bat la cap, asa ca i-am trimis un mesaj pe facebook intrebandu-l daca am spus ceva care l-a facut sa nu mai vrea sa mai vorbeasca cu mine, si daca totul e ok. Credeti ca va mai vorbi cu mine? chiar nu inteleg ce se intampla. Am zis sa-i mai dau putin timp, poate se gandeste, poate n-are chef. nu stiu. voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Lolly184 explică:

@leggio. esti suparat pe viata? ce`ai?
@neculae_madalin_1994. daca era parashuta faceam asta de la inceputwinking

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Neserios laughing a uitat.

| Flydream a răspuns:

Grijile vietiii. l-au luat prin surprinderebig grin

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Probabil a spus despre relatie parintilor lui si ei nu au fost de acord. "Mama, tata, sunt impreauna cu o fata de 15 ani." "Cum ma de 15 ani?! E prea mica..Gaseste si tu o fata de anii tai!" Si poate el a stat asa un pic pe ganduri si i-a fost rusine sa iti zica, ca nu mai puteti fi impreuna. Pentru ca te ranea, mai ales pentru ca a fost si primul tau sarut. Si nu a mai dat nici un semn. Probabil nu stie ce sa faca. Sa vorbeasca cu tine, sa nu vorbeasca...

| anonim333 a răspuns:

Pai esti cam mica pentru el, nu cred ca ai prea mari sanse, mai bine gaseste un baiat de varsta ta, ok?

| Leggio a răspuns:

Are 19 ani, lui ii trebuie gaoz, crezi ca... ce naivi sunt copiii din ziua de azi, de asta e generatia asta de ****, care nu face nimic, doar laba.
Pune mana pe carte, la 14 ani, daca nu citeam, mă batea tata pentru o saptamana.

| Neculae_Madalin_1994 a răspuns:

Sinugare cale de a ajunge sa vina la tine estee aceea de a-l face sa vrea asta. Puneti poze sexy p facebook, arata-i ce-a pierdut, daca n-ai cum sexy, pune cu alta, nu conteaza, important e sa aduni cat mai multe like-uri iar el iti spun, sigur va veni in limba la tine.