| emanuel1996 a întrebat:

Hey happy. intrebarea ii cam asa.imi puteti da niste idei cam ce cadouri ati dorii de la persoana iubita de ziua voastra?:d prietena mea face 18 ani si nu stiu ce cadou sa ii iauhee hee niste idei?:d. funda+vot big grintongue

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Ii poti lua un ursulet mare mare de plus, un buchet cu 17 trandafiri rosi si unul alb in mijloc, ceva colier de argint se poate, ai putea ceva medalion inimioara swarovski arata chiar foarte bine happy important e sa fie din inima happy

1 răspuns:
| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-i ceva personalizat, o cana sau o perna. Sigur ii va placea. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro