| Dinu_4691 a întrebat:

Hey.La ce virsta e normal sa ai prima intilnire?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Prima intalnire este normala la ce varsta vrea fiecare si considera fiecare perssoana ca e bine pentru el. Dupa parerea mea prima intalnire ar trebui sa aiba loc la un adolescent pe la varsta de 14-15 ani. Fundita? Mersi

6 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Pai la orice varsta vrei. eu de exemplu am avut prima intalnire la 14 anilaughinglaughing

| CrisutzuxD a răspuns:

Uni au prima intalnire si la 22 de ani...nu zic cinelaughing))

| TrollHeart a răspuns:

13-14 ani funda? big grin

| LeeJiEun a răspuns:

Prima intalnire ar fi normal pe la 14-15 ani.O intalnire o poti face cand vrei si la cati ani vrei tu. fundita?:*big grin

| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Oricand cand te simti pregatit/a ( cand esti pregatit/a o sa te simti singur/a ) [ la fel e si cu sexul ]