| AmyLeea a întrebat:

Hey lume! Anul asta am banchetul. Sunt clasa a8a. Doar ca nu stiu ce fel de rochie sa imi iau, sau de unde. Sunt foarte mica de inaltime, am 1.57, 90 cm in bust, 62 in talie si 87 in solduri. Am parul blond inchis spre saten, ochii caprui si pielea foarte alba. Mi s-a spus ca nu as putea sa imi iau o rochie larga sus, si nu mi-as dori nici ceva cu volane. Nu as vrea nici negru, nu mi se pare potrivit pentru clasa a 8a. Sunt intr-o maare dilema. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Având în vedere că eşti mică de înălţime, ia-ţi o rochie scurtă şi platforme.
Idei :
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=62434517

2 răspunsuri:
| georgeceltoma a răspuns:

Aproape 90-60-90 surprinzator!
mergi la magazin si probeaza zeci de rochii in care te simti cel mai bine ia-o, nimeni nu poate sa stie cum te simti mai bine doar tu poti sti.

| SoulAssassin a răspuns:

Esti foarte buna si sexy dupa descriere... :p