| Nameless001 a întrebat:

Hey lumeee! Am si eu asa o problema am 13 ani si as vrea sa ma duc la niste dansuri moderne...chestia e ca nu am mai dansat NICIODATA in viata mea. Intrebarea e nu e prea tarziu sa ma inscriu la danusuri? Si daca nu e prea tarziu unde maş putea inscrie in Chisinau?

1 răspuns:
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Nu e de loc tirziu sa te inscrii nu conteaza citi aini ai poti sa ai si 20 de ani important sa nu-ti fie rusine chiar daca nu ai dansat niciodata si vrei sa inveti bravo tie pentru ca vrei sa te ocupi cu ceva da nu sa-ti perzi timpul acasa stand in telefon si calculator. In chisinau te-ai putea inscrie unde s-a inscris si sora mea la Sis n bro. Numai bine!