| Anne79 a întrebat:

Hey! ma puteti ajuta cu niste idei de frizuri pentru fete... App am par lung.
Funda big grinbig grin

2 răspunsuri:
| PowerpuffMe a răspuns:

Eu ador cele mai originale tunsori pentru parul scurt... deci daca vrei par scurt spune-mi happy fiindca si eu am avut parul lung si nu avea nici o forma... dup-aia m-am tuns si mi-am iubit freaza rolling on the floor deci spune-mi daca cu parul' lung sau scurt!big grin vreau sa iti fiu de folos happy

| Anne79 explică:

Vreau parul lung ...imi plac si mie foarte mult frizurile de par scurt dar nu vreau sa renunt la parul meu love strucksad