| Mărßă_8905 a întrebat:

Heyhappy. Ma Puteti ajuta plzzhappy. Am nevoie de o compunere Gen Alice in tara minunilor. Doar ca Titlul va fi angrynumele meu) In tara minunilor. Nu prea am inspiratiehappy. Dau fundita:*. Macar cateva ideiii:X

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Hai sa vedem asa. Gandeste-te la un obiect drag tie, sau o activitate. Si fa-ti o lume care sa cuprinda acel ceva. Sa zicem desenul/pictura. O sa-ti imaginezi o lume mare, facuta din acuarele si pensule si etc. Esential e sa creezi o lume care sa-ti placa tie. happy

| Mwhahaha a răspuns:

Ia dintr-o compunere de la alice in tara minunilor si mai cauta big grin mult succes