| undertaken a întrebat:

Hey. Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Pana pe 20 decembrie trebuie s gasesc o sceneta de Craciun care sa se potriveasca cu varsta noastra. Adica sa fie si mai pentru adolescenti dar si sa aiba spiritul Craciunului. Stie cineva vreuna sau imi poate da idei? Dau funda ♥ ( P. S. e pentru scoala, nu poate depasi 25-30 de minute).

Răspuns Câştigător
| anonima01 a răspuns:

Uite o idee cineva se indragosteste de Craciun (care nu credea in spiritul Craciunului)alta idee n-am.