| Krystina0xd a întrebat:

Hey,mai e putin si este ziua mea si trebuie sa imi iau un telefon! De care imi recomandati(dar nu foarte scump)? Eu as incerca cu tastatura qwerty! Cum vi se pare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung model:
GT-B3210
uitate pe net la poza sa il vezi si e rezistent avand in vedere ca l-am scapat de multe ori de la etaj si de 2 ori in apa.

| LookAtMe a răspuns:

Tastatura qwerty e buna doar pentru mesaje. Daca telefonul e cu qwerty navigarea pe internet va fi foarte dificila. Iiti recomand un smartphone din gama Samsung, sau un Lg Optimus black sau Lg optimus 2x black big grin