| Loveyourself a întrebat:

Hey. Mi-am inchis telefonul pentru 2 luni. Ieri l-am deschis, iar azi am fost plecata de acasa toata ziua, dar telefonul mi l-am lasat acasa. Avea cam 70% bateria. Pe cand am ajuns, era 1% :o. Ce are? Nu facea dim astea inainte, nu mi se descarca asa de repede fara sa stau pe el sau ceva :\
Dau funda :*

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce ai vrea? Daca a stat doua luni inchis bateria tot se descarca.Foarte putin dar se descarca.Si banuiesc ca nu l-ai incarcat in acest timp. Poti strica si bateria in felul asta.Este proiectata la cicluri incarcare-descarcare.