| Abcfunny a întrebat:

Buna all! Am telefonul LG Ku990i. am fost acum 3 zile la Munte la salina si l-am lasat deschis...[vorbeam ce vorbeam acolo la telefon si dupa 5 minute imi arata ca se descarca bateria, cand ieseam la"lumina"era ful].
Acum am ajuns acasa si cand vorbesc tot asa vreo 5 minute la telefon se descarca bateria si se inchide.Credeti ca este din cauza ca am mers la salina?!
Va rog un sfat.
Sanatate![Ofer funda!]

3 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

De la umiditate

| adee9 a răspuns:

L-ai lasat aprins fara sa incarci si misa intamplat si mie si daca e stricat pune-i la incarcat si tine apasat e butonul rosu si se incarca
fundita?

| alex_3009 a răspuns:

Nu cred poate a patit ceva bateria