| Căpșuuu a întrebat:

Hey! Mi'am instalat ultima versiune de Mozilla Firefox si nu stiu de ce cand deschid acest browser se duce imaginea intr'o parte.thinking ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Căpșuuu explică:

Am si google chrome.da am avut o problema cu messu si a trebuit sa instalez ultima versiune mozilla firefox si dupa ce l'am restartat cand am deschis browse'ul se ducea imaginea intr'o partestraight face

| Ovidiu200 a răspuns:

Bagă Google Chrome este mai bun decât firefox, si eu eram cu firefox dar de la v.4 care ma dezamăgit am trecut pe Chrome și nu regret