| SorinELoo7 a întrebat:

Ce pot face ca Mozilla Firefox sa functioneze normal? S-a actualizat automat browser-ul la ultima versiune iar cand intru pe anumite site-uri imi arata acea pagina exact ca si cum n-as avea net... Astept un raspuns!

6 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Asa mi se intampla si mie straight face

| SorinELoo7 explică (pentru robijam):

Am crezut ca problema este doar la mine... Dac afli ceva sa-mi lasi un mesaj.

| dani0822 a răspuns:

Este posibil ca setarile sa fie de vina, sau poate sa verifici conexiunea la internet. nu recomand sa iti instalezi google chrome se misca mai greu decat mozilla.

| SorinELoo7 explică (pentru dani0822):

Am si Chome instalat si imi merge foarte bine, dar nu inteleg ce defectiuni are Mozilla, conexiunea de internet o am de la RCS-RDS.

| Marius_1376 a răspuns:

Reinstaleaza firefox sau baga Google Chrome ca este mai bun

| robijam a răspuns (pentru Marius_1376):

Poti reinstala ( asta am facut si eu ) si nici pe Google Chrome nu merge straight face.