| NoLoveNoStress a întrebat:

Hey!
Mi-am luat un corby samsung gt-s3650 si nu am primit cablu USB. A doua zi mama mea si-a luat telefonul samsung gt-s5230 si ea a primit cablu USB. Am incercat ca acel cablu sa-l bag si la mine in telefonul meu si mi-a zis ca nu mi-a intrat nimic. Am intrat in MY COMPUTER si nu-mi aparea nimic. Intrebarea mea este : De ce? Si cum as putea sa bag muzica pe el, fotografii etc. (pe samsung corby gt-3650)? Acord funda la rasp. cel mai complex, iar la celelalte le voi acorda decat folostiro daca sunt

2 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Stiu! si eu mi-am cumparat chiar ieri exact acelasi telefon, dar si eu am aceeasi problema! nu stiu... eact acum cautam pe internet despre acest telefon, cand am dat de intrebarea me! eu astept sa vina maicamea acasa si sa sune la Vodafone[compania de unde am cumparat telefonul]si sa le spuna! u inteleg ca nu mi-au dat cablu URS, da macar CD de instalare al telefonului sa il am! ca de cablu USB se poate face rost, dar de CD?
Nu mai stiu ce sa zic! eu sun la compania de unde mi-am cumparat telefonul, si am sa vad ce este...

PS:Cred ca asta ar fi trebuit[ar trebui]sa faci si tu!

Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am primit cablu USB la Sony Ericsson dar m-am dus la magazinele de telefoane si am vazut ca este cablu si casti Sony Ericsson.
Poate iti trebuie program ca sa-ti citeasca cablu{nici mie nu imi citea}