| Andreea1566 a întrebat:

Hey, mie imi apare in loc de google normal, igoogle.Nu stiu cum sa schimb si de fiecare data mi se deschide cu igoogle.Imi puteti spune cum sa schimb cu google normal? Fundita urgent:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta sus a ecranului e o cheie... apas-o, dai la optiuni, apoi la basics( prima), apoi dai la prima sa fie bulina cu open the following pages si scrii la add a new page www.google.ro

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

La IE/control panel/internet options/general/pagina de pornire/http://www.google.ro/ /apply/ok
Mozilla/unelte/optiuni/general/pagina de pornire/http://www.google.ro/ /ok
Chrome/menu/optiuni/pagina de pornire/http://www.google.ro/

| Any a răspuns:

Pai i-a linkul la google dai copy apoi mergi undeva sus pe pagina de net si gasesti ''tools'' apoi dai ''options'' si dai la '' general'' si la ''home page '' pui linkul la google si dai ok. Asa am facut eu si mi-a mers. Funda!

| Bianca_6845 a răspuns:

Buna!
In primul rand, scrii acolo, pe igoogle (pentru ca asta iti apare cand deschizi pagina, nu?) google-seteaza ca pagina de pornire.
De acolo, mai multe likuri te vor ajuta sa gasesti ceea ce-ti trebuie.
Este pe acolo un link (daca nu ma insel, primul) in care spune sa il setezi ca pagina de pornire. Dai pe el si de acolo te descurci!
Sper ca ti-am fost de folos :*!
Funda? smug

| euandreieu a răspuns:

Andreea eu de obicei, cand imi apare alta pagina in afara de google scriu sus google dau sa apara imaginea lui ( siteu) si dupa aia mai jos de Google scrie Pune aceasta pagina ca sit de pornire sau ceva de genu si dai pe aia.