| Delycyous a întrebat:

Hey!
nu mi se mai schimba culoarea scrisului la messenger!crying
mi se schimba fontul, stilul, marimea, numai culoarea nu...[nu imi spuneti sa intru la preferences, appearance, bla,, bla,, bla,,. si nici sa imi instalez alt messenger pentru ca am incercat si asta]...
Well. cel mai bun raspuns FUNDOOII!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate ți-ai instalat din nou messengerul, dar nu l-ai dezactivat pe cel care îl ai acum.
Încearcă să-l dezinstalezi, dă restart, și instalează din Y! M, dar altă versiune (mai veche, sau mai nouă).
Dacă nu merge nici așa, trebuie să-ți reformatezi PC-ul.
Baftă!

1 răspuns:
| Mikaela a răspuns:

Poi daca ai incercat toate astea instaleaza-ti windows-ul din nou, pentru ca asa vei scapa de probleme.
Good luck!happy