| SiSi13 a întrebat:

Hey.
nu stiu cum sa ma machiez la banchet, rochita mea este negru si alb.
imi puteti spune ce culori sa folosesc si mai exact cum.

mi-ati fi de un mare ajutor(fetelor)

Funda; x
+Vot

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Pai poti incerca un machiaj mai excentric... te poti farda cu fard de pleoape alb sidefat. si umbrele sa le faci cu un gri inchis. unbre=dai putin cu pensula cu fardul de ploape pe conturul pleoapei spre coltul exterior al ochiului. dupa folosirea acestuia poti sa incerci sa-ti faci niste coditze cu tus...dar nu foarte strident. si normal nelipsitul rimel si creion dermatograf. Fa`te frumoasa si distractie placuta! :*

3 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Un ruj roşu sau un gloss culoarea pielii, fond de ten şi ca fard de ochi

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper că ţi.am fost de folos!

| winchesters a răspuns:

Uite eu de exemplu m-am dat cu o nuanta de rozbatting eyelashes
Si tot alb cu negru a fost rochia si a venit destul de bine.

| Catylyca a răspuns:

Pai fatzi cu creionul un contur(negru ).da-te cu rimel negru...si eventual incearca putin machiar negru dar foarte putin...sters asa sa vezi cum iti sta:Xlove struck