| anonimathebest a întrebat:

Cum sa ma machiez la banchet? In ce culori?

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Depinde ce culoare are rochia ta.app linkurile astea luate de pe net cred ca nu au nicio valoare, probabil tu vrei pareri ale unor persoanee care au mai trecut prin asa ceva.eu zic ca asa mai elegant ar fi sa iti dai la baza cu negru sau albastru inchis si daca te dai la baza cu negru iti dai pe sus cu roz. daca iti dai cu albastru iti dai cu un mov.eu zic sa incerci fardul de pleoape de la avon denim blues.snt sg ca o sa iti placa.:d sau daca preferi negrul sa cauti pe net golden splendor.tot de la avontongue

| elleme a răspuns:

Pai ce culoare iti place dar sa se asorteze cu rochia. Poti incerca asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Culori deschise, care sa se asorteze cu rochia pe care o porti!

| yaVanilla a răspuns:

Pai ceva sa se asorteze cu rochia...

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Mov cu roz love struck