| alinutza4a a întrebat:

Hey!o prietena de-a mea,o colega buna mai bine zis,se comporta f ciudat. Cand vin in parc,sau la scoala doua alte fete (mai populare.etc)se duce sa stea cu ele fara sa ma cheme si pe mine.desi eu am fost prietena cu ea mult timp,cand apar fetele alea se comporta ca un catelus se duce sa stea si se vb cu ele.vrea neaparat sa fie si ea prietena cu ele pentru ca (.cred eu) ele sunt populare,se imbraca f frumos.ce sa fac ca sa o fac sa vrea sa stea cu mine sau sa-i explic ca fetele alea sunt fitoase etc.O alta prietena mi-a zis sa nu mai stau cu ea mereu,pentru ca atunci sa-si dea seama ca eu nu sunt la cheremul ei mereu si ca fara mine nici nu ar avea cu cine sa iasa afara.ce ziceti? pls eu tin la ea ca la o prietena, nu stiu cum de s-a schimbat in felul asta .

1 răspuns:
| Ramonish a răspuns:

Pai eu zic ca numai de aia vrea sa stea cu ele pentru ca ele sunt populare, nu o mai baga in seama vreo cateva zile si crede'ma ca o sa vina ca un catelus la tine.