| TnCristinaa a întrebat:

Hey! O sa am banchet si as vrea niste site-uri cu rochite dragute sau sfaturi utile in legatura cu tinuta sau coafura Multumesc!
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| Unicoorns a răspuns:

Pentru par recomand a treia coafura din videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=tepOOz9xwwg. In legatura cu tinuta, de recomandat ar fi o rochita vaporoasa (in culori neutre, nu tipatoare, in nici un caz mulata) lunga pana de-asupra genunchilor. Pantofii cu toc intr-o culoare crem deschis.