| Ramo137 a întrebat:

Hey! O sa plec maine la mare si as vrea sa filmez si sa fac un scurt metraj acolo dar nu am idei.
Cea mai tare idee de film primeste funda happy!

2 răspunsuri:
| Lillith001 a răspuns:

Cred că mai bine aștepți să-ți vină inspirația. E mult mai frumos să fii original și ca această idee să pornească de la tine, doar o să fie filmul tău nu? Nu e în regulă ca tu să-ți asumi meritele pentru ideea altcuiva, fie ea cerută, împrumutată, cum vrei să-i zici!laughing Multă baftă!

| Ramo137 explică (pentru Lillith001):

Am venit de mult acasa eh. o sa fac vloguri happy mersi oricum