| Kariin a întrebat:

Hey!
Particip la un concurs de fotografiat, iar tema este : Culori de sezon.
Vreau niste idei. Adica ce as putea poza... Vreau ceva mai deosebit, original...

Dau funda la cel mai bun raspuns iar vot dau la toti.

3 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Bună!
Ai putea poza un covor de frunze ruginii, un râu cu apă limpede în care să prinzi și frunzele căzute pe malul râului. Ai putea face și niște poze în parc unde să surprinzi singurătatea: o banca goală pe care să fie așternute frunze multe. O șine de tren... sau un pod uite aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau... ai putea poza bogătiile toamnei: fructele si legumele:https://www.google.ro/......ps?/search

Mult succes!

| Loredana123 a răspuns:

Http://smartwoman.hotnews.ro/Provocarea-saptamanii-Fotografie-de-toamna Poti poza un copac este o ideea abstracta si va arata foarte bine tinand cont ca este toamna acesta va fi pe jumatate gol frunzele in jurul lui arami, auri si va arata foarte bine. Sau poti poza de la marginea paduri astfel cuprinzand copaci cu frunzele lui colorate si un covor de frunze vesele la baza lor...

| BellaVampire a răspuns:

Buna! Poti poza frunze divers clorate sau un peisaj de undeva de sus...sau un copac pozat de jos, de la radacina, in sus. Se vede foarte frumos!
Sper ca te-am ajutat =)