| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey, pe data de 25 mi-a venit menstruatia, iar de ieri seara (28) ma mananca in zona vaginului, dar nu mereu, de exempli azi dimineata cand m-am trezit ma manca si m-am dus la baie sa ma spal in zona aia, m-a usturat putin in zona vaginului iar acum nu ma mai mananca

1 răspuns:
| chiccabella a răspuns:

Nu e chestie de spalat asta.Vezi sa nu fie o infectie cu Candida.Eu sunt in Italia, aici dau pentru Candida o crema care se introduce in vagin, se numeste Gyno Canesten, se face tratamentul 3-5zile,in fiecare seara inainte de culcare.Nu stiu daca crema aceasta este si in Romania.