| Licurici_1572 a întrebat:

Heyhappy Pentru fanii Justin Bieber, iar ceilalti va rog, nu va bateti joc.
Se spune ca primul lui sarut a fost cu prima lui prietena, aceasta fiind Caitlin Beadles. Din cate stiu eu Caitlin, sta in Atlanta, Georgia, iar Justin avea 13 ani cand a avut primul sarut si el pe atunci statea in Canada.Cum se face ca cei doi au fost impreuna inainte ca Justin sa fie cantaret si in orase diferite sau explicatim-mi. Dau fundahappy

5 răspunsuri:
| Ochiialbastrii a răspuns:

Sincer Habar n`am thinking Si chiar nu ma intereseaza happy Dar sunt fan Jb love struck

| maria98 a răspuns:

Cred ca atunci cand justin avea 13 ani a calatorit si cred ca asa a ajuns in atlanta si sa imprietenit(sarutat) cu caitlin

cine stie poate se cunosteau dinainte cumva

| Amphitrite a răspuns:

De ce te intereseaza atata de viata sociala a vedetelor? De ce vrei atatea info despere vedetele care-ti plac? Te ajuta cu ceva? Iti schimba viata ta daca aflii acest lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti explic

| deniyusa a răspuns:

Pai Caitlin Beadles e sora lui christian beadles care e cantatret(si prieten cu jb:X) si poate asa sau cumoscut