| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Pentru fanii lui Justin Bieber.Stiu ca iubita lui, Caitlin Beadles a avut un accident, cum s-a intamplat si daca se poate vreau si un link cu poze big grinMersi

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

In primul rand Caitlin numai este iubita lui Justin, s-au despartit acum un an insa au ramas super buni prieteni, si da, a avut un accident pe 22 august 2009, era la lac cu familia si prietenii si se da dea cu ski jetul, apoi a cazut accidental de pe ski jet si o barca cu motor a trecut peste ea. I-a ranit foarte grav picioarele si a fost dusa de urgenta la spital. A fost in coma, si-a pierdut tot sangele de mai multe ori si chiar murise pentru 2 minute.Se trezise in timpul operatiei si ii auzea pe medici ca vorbeau "fetita asta nu o sa suprevietuiasca", a stat in spital dupa cum stii.In ziua aia, Justin se intorsese din Germania si a auzit vestea socantastraight face a zis pe twitter sa ne rugam pentru ea si ca de ce nenorociri se intampla mereu cand este el plecat, si managerul lui a zis "o domnisoara foarte speciala a avut parte de un accident tragic astazi, rugati-va pentru viata ei" poti sa gasesti peste tot videouri si poze cu ea si dedicate ei happy A iesit din spital in septembrie, a mai avut vreo 2, 3 operatii de atunci, ultima a fost luna trecuta.Nu are simt in unul din picioare...cred ca despre stangul era vorba. Dar totusi...restul corpului o doare mereu. Mai stiu ca primul semestru a facut scoala acasa. Daca vrei poze cu cicatricile ei laughing pur si simplu cauta pe youtube :p Si la ziua lui Justin, in unele poze se vedeau foarte rau cicatriciile acelea, pai hmm ce sa-ti mai zic?! Este o fata super tare love struck chiar nu merita sa i se intampla asa ceva.

36 răspunsuri:
| madaluhsha a răspuns:

POy Caitlin Beadles a avut accident pe skijet, unu groaznic a cazut si de pe skijet si a trecut o barca peste ea, si-a rupt picioru si nu mai putea sa respire singura, groaznic:s aici am gasit cateva poze bine din spital, dar nu sunt sigurahttp://www.youtube.com/watch?v=ol9N1A5ZsCY pa pa:-h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate asa ceva! :O Zau? Este inadmisibil!
Am vorbit cu ea sa faca accidentul saptamana viitoare, ca atunci ii pot face eu pomana. Marsava... m-a tradat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este iubita lui justin biber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caitlin beadles este o fata foarte norocoasa cal cunoaste pe justin bieber si pe fam lui si are mult noroc este forte minunata si nu merite sa i se intimple ei asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor fiti tari. dar sa va cuplati cu el e inposibil. e iubitul meu acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau de fosta prietena a lui Justin... e frumushik tipa asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da acum stii care-i iubita lui? daca stii lasa mesaj pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin are o nou iubita pe gabriela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E faaina dar cred ca ii lipseste ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi tu 'carmen' mai tineti gura... da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei cap patrat cum sa aiba accident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pacat ca s-a intamplat asta. ea e foarte sweet [; x]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit in acel accident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ea probabil ca a avut un accident da nu a muri! ce justin acum e impreuna cu o stafie! voi ganditi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea carmen esti geloasa?laughing...Eu vorbesc de mult timp cu catlin pe twitter si chiar nu mai are nici o relatie cu justin...Sunt prieteni ff buni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e parasuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o fraiera!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aeyhckh gllj fc lij

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei fetelor are vreouna idu lui justin bieber?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai mysto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin nu s va interesa de voi nioci o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am vazut asa cevalaughing ...eu sincer sa fiu am mult mai multe fete ca justin.adica el sta cuplat cu una vreo 2 3 ani eu in 2 3 ani am peste 200 de fetethinking sincer asa ca; x oricum nu mai visati la justinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici este de pa youtube cum a facut accidentul! http://www.youtube.com/watch?v=3nCmuqiDHE4&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu ma intereseaza problema lui cu cine e si nu va mai bagaty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shwebdyrgfyehdsfkmgjrnhdc v astea sun informatiile din partea mea ...cu placeregdewtdcywegfyafwq6tefhdegwtrfgayegfsdj