| IoanaStefania a întrebat:

TPU... Ziceti-mi niste farse pentru excursie care sa la facem baietilor.Mai multe, please. Cele mai comice primesc funda+vot, iar ceilalti vot. Dar fara pasta de dinti si machiaje, diriginta a spus ca putem face farse, dar nu cu care sa ne murdarim si de genu...Help! happy :* big grin

2 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

rolling on the floor pai si eu am fost in excursie acum 2 saptamani.
waii ce`am facut cu baietii devil
intr-o dimineata nu se trezea nicicum colegu`meu
ce drac` era sa fac cu el. am luat paharu` cu apa si am inceput sa-i bag cu paiu` apa`n urechi rolling on the floor prin toata cabana` o fugit dp miine.
sau le poti face o baitsa racoroasa smug
sau. [ce`am facut eu] mi-am lasat telu` in camera lor, sub patt, si pe la 3-4 am inceput sa ma sun. normal. am pus un ringtone d`ala fain in care rade o "fantoma".
devil
pune`le mustar in pasta de dinti whistling
ia`ti un sarpe d`ala din plastic si un paianjen si baga`l ori in papucii`/adidasii` lor, ori in pat

smug Fii rea devil!

| Andreea_9995 a răspuns:

Cit timp ei pleaca la fotbal sau ceva de genu` poti sa le pui sare in bauturi fara ca sa observe...vei vedea apoi ce fete vor face...