| CrAzYRoZa13 a întrebat:

Hey! Peste o saptamana e ziua mea si as vrea sa ma ajutati. Vreau sa fac ceva special nu sa merg la film sau chestii deastea. Vreau ceva mai special si nu prea am idei. Ma ajutati va rog. Mersi :*

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Asta depinde de bugetul pe care il ai. Poti sa zbori cu balonul, elicopterul, sa sari cu parasuta, sa te duci la munte etc. La multi ani!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e sa decorezi asa camera sau spatiu in care iti faci ziua sa ti pui niste baloane si flori in acel spatiu eu asta as face. si iti urez la multi ani