| anonim_4396 a întrebat:

Hey prieteni! Am incercat astazi sa descarc muzica de pe youtube prin programul free youtube to mp3 converter. dar astazi nu a mai mers...imi spune ca are probleme cu proxy. ce vrea sa insemne? ce trebuie sa fac? dau funda!winking

1 răspuns:
| daffyduckk a răspuns:

Si eu descarcam de pe site-ul ala, dar youtube i-a banat, fiind ilegal sa descarce muzica de la ei, incearca alt site, si daca vrei sa ajuti, iti apare "Support us: Sign a public petition in favor of YouTube recording tools" apesi acolo ca sa "Semnezi" o petite, ca ei sa poata reveni ^^