| madymadymadymady_4899 a întrebat:

Hey prietenii va place Bill Kaulitz http://fc07.deviantart.net/......_angel.jpg

4 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Pana avea el 15-16 ani era dragut, eram obsedata de el.Acum insa incepe sa arete prea mult a fata,e prea slab,dermatograful are o forma ciudata, si parul e prea umflat, arata prea mult ca o fata neingrijita.

| Mitsuri10 a răspuns:

O Doamne...este asa frumoas.nu pot spune ca il iubesc.pentru ca nu am ajuns sa il cunosc indeajuns de bine.dar pot spune ca m-am atasat de el in special din interviurile lui.

| EvangelineDS a răspuns:

Normal ca imi placeehappy

| Miky a răspuns:

Daca imi plac e:o pai il iubesc a si@CandyTetris avera parul umflat prin 2007-2008 acum in prezent s-a tuns si mai nou s-a lasat si barba